HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
promoImage Licence od ČNB je záruka serióznosti a kvality Poskytujeme půjčky stejně bezpečně jako banky Respektujeme pravidla a předpisy na ochranu spotřebitele Podléháme dohledu České národní banky
promoImage Získali jsme první místo v anketě Zlatý měšec! Zvítězili jsme v konkurenci 30 finančních institucí! V této soutěži rozhodnutí nepochází od finančních expertů, ale přímo od našich zákazníků a široké veřejnosti. Proto je pro nás toto ocenění mimořádně cenné! více info o naší půjčce
promoImage Zákazníci jsou s námi spokojeni 56% procent zákazníků se k nám vrací a opakovaně využívá našich služeb. Půjčte si od Providentu
promoImage Na naši smlouvu nepotřebujete žádnou lupu! Naše smlouva o půjčce se vejde na jeden list papíru, je psána srozumitelným jazykem a dostatečně velkým písmem. Klient od začátku ví, kolik za půjčku zaplatí a nedočká se žádných skrytých poplatků. Prohlédněte si naši smlouvu
promoImage Peníze na ruku nebo na účet Půjčku vám můžeme přivézt v hotovosti až domů nebo vám ji pošleme na účet. Doručení hotovosti trvá standardně 2 - 6 hodin. Více o hotovotostní půjčce
O produktu
Chráníme práva spotřebitelů
Chráníme práva spotřebitelů
Provident se stal hrdým partnerem kampaně Evropské komise na ochranu práv spotřebitelů. Evropská komise touto kampaní informuje širokou veřejnost zejména o právu na informace, o právu na odstoupení od smlouvy do 14 dnů a o právu na předčasné splacení půjčky. Podle průzkumu TNS totiž pouze 30% Čechů čte smluvní podmínky pečlivě a celé. 38% Čechů se také necítí být dostatečně informováno o svých právech.

„Považujeme za důležité, aby naši zákazníci měli srozumitelné informace o své půjčce a věděli, že pokud uzavřou smlouvu, mohou od ní odstoupit či ji předčasně splatit. Informujeme o tom nejen naše zákazníky, ale i širokou veřejnost,“ vysvětlil mluvčí Providentu Ondřej Holoubek.

Oceňujeme přístup Providentu k etickému úvěrování a jsme velmi rádi, že podpořil osvětovou kampaň Evropské komise o právech spotřebitelů,“ řekl Martin Stašek, mluvčí českého zastoupení Evropské komise.
Půjčka Provident
Vstřícnost
 I když zákazník ztratí práci nebo onemocní, jsme ochotni se s ním dohodnout a případně nabídnout změnu splátkového kalendáře. Vždy se snažíme najít vzájemně přijatelné řešení. 

Férové jednání
Naše smlouva o půjčce se vejde na jeden list papíru, je psána srozumitelným jazykem a dostatečně velkým písmem. Klient od začátku ví, kolik za půjčku zaplatí a nedočká se žádných skrytých poplatků.

Zodpovědnost
Vždy kontrolujeme schopnost klienta, zda je schopen bezpečně splácet. Půjčíme našim zákazníkům pouze tolik, kolik mohou bezpečně splácet. Chráníme tak své klienty před dluhovou pastí.

Rychlost 
Když člověk potřebuje peníze, většinou chce půjčku ihned. Proto doručení hotovosti standardně trvá 2-6 hodin. Čekací doba nepřekročí 48 hodin od žádosti o půjčku.

Osobní přístup a komfort
Předání peněz i přebírání splátek probíhá buď formou osobních návštěv přímo v domácnosti zákazníka, kam za ním náš zástupce přijede, nebo formou bankovního převodu.
Půjčka Provident
Ocenění a certifikáty
Ocenění a certifikáty

Díky svým jasným a férovým smluvním podmínkám se Provident Financial umístil na 1. místě v Indexu etického úvěrování od neziskové organizace Člověk v tísni.

 

V anketě Zlatý měšec získal Provident 1.místo v kategorii Nejlepší úvěrová společnost. Soutěžili jsme se 30 dalšími úvěrovými společnostmi a porazili jsme i některé z největších hráčů v sektoru financí. Od hlasujících jsme obdrželi známku 1,69 (jako ve škole - jednička je nejlepší, pětka nejhorší). Toto ocenění je pro nás velmi cenné, protože v této soutěži rozhodnutí nepochází od finančních expertů, ale přímo od našich zákazníků a široké veřejnosti.

 

Provident také získal certifikát Top Employer Česká Republika. Mezi největší výhody, z pohledu udělující organizace TOP Employers z Holandska, patří flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova a zavedený interní vzdělávací systém.

Napsali o nás...

„Nejlepší produkty na nebankovním trhu teď podle tabulky nabízejí Cofidis a Provident Financial... Dohání to ale přehlednou smlouvou a nízkými pokutami. Člověk v tísni zdůrazňuje, že v praxi s Providentem nejsou problémy.“


Nový zákon o spotřebitelském úvěru hodlá džungli pouliční lichvy zkultivovat v přehlednou arénu silných hráčů. I tak ale zůstane zřejmě český trh jedním z nejkonkurenčnějších v Evropě. Na rozdíl od okolních zemí se totiž do byznysu s rizikovými půjčkami tlačí i banky přetékající volnými penězi. „Banky dnes konsolidují půjčky, které by jinde v Evropě konsolidovaly jen těžko,“ říká šéf českého Providentu Petr Šaštinský.
Napsali o nás...
testimonialImage
abc
def
abc
"Potřebovala jsem si rychle půjčit, ale nechtěla jsem platit zbytečně vysoké úroky. S tak nízkou splátkou nebylo co řešit. Půjčku u Providentu jsem si sjednala za pár minut přes internet a mohla ji pohodlně splácet převodem z účtu. A to vše bez zbytečného papírování a vysvětlování."
testimonialImage
abc
def
abc
"Proč zrovna Provident? No, je to jednoduché! Bez nového většího auta nedostanu další zakázky a proč čekat? Potřebuji nové auto hned, jinak mi zákazníci utečou ke konkurenci. A u Providentu dostanu peníze v hotovosti hned při podpisu smlouvy bez složitého vysvětlování..."