HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
přidáno 21.9.2015 v 11:25
Výtěžek z charitativní aukce dostaly děti z brněnského dětského domova
Charitativní aukci uspořádali zaměstnanci brněnského call centra Providentu pro děti z Dětského domova Dagmar. Z výtěžku aukce poté nakoupili dárkové balíčky, které dětem předali v rámci dobrovolnického dne. V aukci se dražily nejrůznější věci od kabelek přes oblečení až po domácí potřeby. Výtěžek z prodaných předmětů dosáhl téměř 6 tisíc korun.

Za získané peníze jsme nakoupili balíčky do tomboly, kterou jsme pak na místě uspořádali. Naším cílem však nebylo děti pouze obdarovat, ale také s nimi strávit čas. Proto jsme pro ně připravili nejrůznější hry, na závěr jsme opékali párky a poseděli u táboráku,“ vylíčila za pořadatele Darina Adámková z brněnského call centra Providentu.

Stejně jako v loňském roce i letos se dobrovolníci zapojili do úklidu rozlehlé zahrady kolem dětského domova, a tak například pomáhali s úpravou záhonků, dosíváním zeminy, okopáváním či prořezáváním porostů. „Pomoci dobrovolníků si nesmírně vážíme, protože okolo zahrady je každoročně hodně práce a vlastními silami bychom údržbu jen těžko zvládli. Dobře připravený byl i odpolední program, který si děti náramně užily,“ řekla Dagmar Coufalová z Dětského domova Dagmar.
aktualita 73 / 127