HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
image
1 FOTO
přidáno 05.6.2015 v 11:15
Novým generálním ředitelem slovenského Providentu bude Ivo Kalík
Provident posiluje svou pozici na Slovensku jmenováním nového generálního ředitele výhradně pro slovenský trh, Ivo Kalíka. Ve společnosti působí téměř dvacet let, od samého založení v České republice v roce 1997.

Ivo Kalík, který bude řídit působení Providentu na slovenském trhu přímo z Bratislavy, má s prací ve společnosti dlouholeté zkušenosti. V českém Providentu pracoval již od úplného začátku firmy a podílel se i na nastartování slovenského Providentu v období 2000 a 2002. Sedm let strávil i s rodinou v Mexiku jako regionální ředitel pro oblast Guadalajara. Následně byl generálním ředitelem v Rumunsku, odkud řídil expanzi společnosti do Bulharska. Od loňského léta řídil jako generální ředitel založení a vedení španělské pobočky. Nový generální ředitel přináší na Slovensko bohaté zkušenosti z mezinárodního prostředí, z řízení obchodu, vedení firmy a celé skupiny.

"V uplynulém roce jsme na Slovensku zaznamenali významné legislativní změny, které přímo ovlivnily náš byznys. Dokázali jsme se změnám a novým požadavkům přizpůsobit a jsme připraveni společnost opět posunout k růstu, " řekl Ivo Kalík.

Petr Šaštinský je nadále odpovědný za obě země - Českou republiku i Slovensko, jež ve skupině reportují jako jeden trh.

Ivo Kalík (41) pochází Chomutova. S manželkou a třemi dětmi rádi sportují, poznávají nové země, kde se snaží vždy vytvořit příjemný domov pro rodinu. Řídí se mottem "co tě nezabije, to tě posílí".
mediální zpráva 32 / 69