HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
image
2 FOTO
přidáno 09.3.2015 v 17:03
Novým IT ředitelem Providentu bude Radek Vácha
Novým ředitelem pro informační technologie českého a slovenského Providentu bude Radek Vácha. Jedná se o novou pozici, z níž bude řídit chod a rozvoj informačních systémů v obou zemích, v nichž má Provident přes 330 000 zákazníků.

Cílem Radka Váchy v Providentu bude vybudovat stabilní oddělení a zlepšit napojení lokálního IT týmu na provoz a projekty celé skupiny. Klíčovým bude zaměření na elektronický byznys a zlepšení IT a informační bezpečnosti.

Mým mottem je zvýšení schopnosti našeho oddělení proaktivně poskytovat kvalitní služby a servis. To znamená, že chceme sami přicházet s návrhy na IT podporu a nečekat, až se nás někdo požádá,“ říká Radek Vácha.

Radek Vácha má více než dvacetileté zkušenosti z převážně finančních institucí. Přichází ze společnosti Cleverlance Enterprise Solutions, kde řídil klíčový integrační projekt pro slovenskou Všeobecnou úvěrovou banku. Předtím pracoval v Telefonice O2, kde měl z pozice ředitele projektů na starosti služby dodávky řešení pro velké firemní zákazníky. Jeden rok vedl Radek Vácha jako výkonný ředitel i největšího českého zprostředkovatele hypoték Simply. Zde představil novou obchodní strategii a zavedl projekt pro získávání nových zákazníků přes internet.

Osm let strávil Radek Vácha v mezinárodním poradenském gigantu Accenture, kde z pozice konzultanta vytvářel strategie a řídil rozsáhlé projekty například pro Komerční banku, ČEZ, GE Money nebo Českou pojišťovnu. Z Accenture přešel na tři roky do České pojišťovny. Na pozici IT ředitele se aktivně podílel na transformaci České pojišťovny i jejího IT a podařilo se mu dosáhnout druhého místa v soutěži o nejlepšího pracovníka v oboru IT technologií.

Radek Vácha vystudoval elektrotechnickou fakultu na Vysokém učení technickém v Praze. Má čtyři děti a nejraději tráví čas s rodinou či zkoumáním nových internetových technologií.

Pro další informace kontaktujte:

Ondřeje Holoubka, tel: 602 212 385, ondrej.holoubek@provident.cz
mediální zpráva 27 / 69