HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
image
2 FOTO
přidáno 30.5.2014 v 16:32
Na novou pozici ředitele programu transformace přichází do Providentu Vladimír Šlachta (44).
Do Providentu přešel ze skupiny PPF, kde se podílel na řízení pobočky ve Vietnamu.Dříve Vladimír Šlachta pracoval ve společnosti Oracle, kde řídil podporu prodeje aplikací pro střední a východní Evropu. Předtím působil jako výkonný ředitel společnosti Český Telecom pro segment malých a středních firem. Do nejvyššího vedení Providentu přichází jako ředitel programu transformace, což je nově vytvořená pozice, která reflektuje novou strategii společnosti ve všech zemích. Strategie pro růst má firmě pomoci ve zlepšení služeb zákazníkům, vývoji nových produktů, zavádění technologií a další expanzi. Program transformace, který povede V. Šlachta, je klíčovým článkem nové strategie.

Mým cílem je to, aby měl celý program transformace reálný pozitivní dopad na business, a aby vedl nejenom k rozvoji společnosti, ale také k profesnímu rozvoji zaměstnanců,“ uvedl V. Šlachta.

Vladimír Šlachta je ženatý a má 3 syny. Bydlí v Praze. Je vášnivým včelařem. Díky svému působení ve Vietnamu ovládá základy vietnamštiny.

Pro další informace kontaktujte:

Ondřeje Holoubka, tel: 602 212 385, ondrej.holoubek@provident.cz
mediální zpráva 15 / 69