HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
přidáno 29.4.2014 v 11:49
Ve Svitavách jsme podpořili hipoterapii částkou 10 000 korun
Výtěžek z dobročinného koncertu a výtvarných dílen, které uspořádala kavárna V parku v pátek 25. dubna, půjde jezdeckému klubu Alice Machové v Květné. Ten nabízí hiporehabilitaci a využívá přitom stájové koně v nově vybudované kryté hale. Nabízená služba ale bohužel není hrazena pojišťovnou a musí se proto platit. Zdravotní jízdy na koních si v pátek mohly vyzkoušet i děti (na hlavním snímku).

Jsme rádi, že jsme i letos mohli propůjčit naše prostory s pódiem pro podporu takto ušlechtilého záměru. Všichni hudebníci na koncertě vystoupili zcela bez nároku na honorář, takže budeme moci celý výtěžek ze vstupného věnovat přímo jezdeckému klubu,“ uvedla organizátorka koncertu Lída Zierisová.

Projekt ve prospěch hipoterapie už dříve obsadil 3. místo v dobročinném grantovém programu Pomáháme s Providentem. Od Providentu tak dostal příspěvek ve výši 10 tisíc korun.

Snažíme se podporovat aktivity, které pomáhají rodinám, aby nedocházelo k jejich sociálnímu či ekonomickému vyloučení. Tím jsou mnohdy ohroženi lidé se zdravotním znevýhodněním či specifickými potřebami. A proto jsme rádi, že jsme mohli podpořit právě hiporehabilitace v Květné,“ řekla koordinátorka dobrovolnických projektů z Providentu Bára Pletichová.

Pro více informací kontaktujte:

Ondřeje Holoubka, tel: 602 212 385, email: ondrej.holoubek@provident.czaktualita 30 / 127