HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
image
přidáno 23.4.2014 v 16:47
Provident nabízí zcela ojedinělý nový produkt - půjčku s asistenčními službami pro případ úrazu či nemoci
"Balíček asistence 60+ " nabízí pomoc v případě úrazu, hospitalizace nebo vážného onemocnění. Asistenční služby zahrnují úklid domácnosti, dovoz jídla, pomoc s nákupy nebo při jiných činnostech, které senior kvůli úrazu či nemoci nezvládne sám. Po dobu, po kterou splácí půjčku, může zákazník 24 hodin denně využívat rady lékaře. Navíc asistenční linka dokonce dokáže zajistit i kvalifikované řemeslníky pro různé opravy v domácnosti. Kromě toho zákazník obdrží i životní pojištění, které v případě úmrtí úrazem pokryje náklady na nesplacený dluh u Providentu. Dluh se tak nestane součástí dědického řízení a zbývající pojistnou částku obdrží pozůstalí.

Pojištění a asistenční služby jsou poskytovány pojišťovnou MetLife a.s. a společností Mondial Assistance, s.r.o., které patří mezi přední poskytovatele ve svých oborech. Asistence je součástí úvěru, nemůže být prodávána samostatně a bude stát zákazníka jen malý jednorázový poplatek od 99 do 199 Kč.

"Chceme seniorům nabídnout  maximálně vhodný produkt, který jim zaručí, že pokud by se dostali do těžkostí, nezůstanou nikdy sami,“ vysvětluje David Žirovnický, marketingový specialista Providentu, který novou nabídku připravil.

Pro další informace kontaktujte:
Ondřeje Holoubka, tel: 602 212 385, ondrej.holoubek@provident.cz
aktualita 29 / 127