HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
přidáno 09.4.2014 v 16:29
Provident podpořil 30 000 korunami neziskovou organizaci Škola života v Novém Jičíně
Šek na tuto částku slavnostně předal v novojičínském obchodním centru Tabačka manažer Providentu Jiří Šrom řediteli Školy života Michalu Holáňovi. Při té příležitosti byla v obchodním centru zahájena vernisáž charitativní výstavy fotografií „Pomáháme“.

Denní stacionář Škola života o.p.s. poskytuje sociální službu osobám s mentálním postižením a snaží se jim nabídnout širokou škálu zájmových činností. Jeho každodenní provoz je přitom závislý na finančních prostředcích získaných především z veřejných rozpočtů, úhrad za poskytování služby či darech od veřejnosti.

Abychom mohli poskytovat kvalitní sociální službu, potřebujeme podporu druhých. Za získané peníze od Providentu jsme proto velice rádi. Část finančních prostředků použijeme na podporu realizované služby denního stacionáře. Zbytek částky využijeme k částečnému spolufinancování realizace volnočasové pobytové aktivity s kulturně vzdělávací tematikou. Velice si vážíme jakékoli pomoci, která zpříjemní pobyt klientů v našem zařízení a proto Providentu děkujeme,“ vysvětluje ředitel Denního stacionáře Škola života o.p.s. Michal Holáň.

Se Školou života spolupracujeme od roku 2004 a za tu dobu se nám podařilo ji podpořit částkou v celkové výši 170 722 korun. A i v tomto případě jsme byli všichni moc rádi, že jsme opět mohli finančně pomoci a alespoň malým dílem přispět ke spokojenosti klientů stacionáře,“ říká manažerka dobročinných aktivit Providentu Bára Pletichová.

Jen za rok 2013 Provident na dobročinné aktivity věnoval téměř 10 milionů korun.

Více informací: Ondřej Holoubek, tel.: 602 212 385, e-mail: ondrej.holoubek@provident.cz
mediální zpráva 13 / 69