HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
přidáno 18.12.2013 v 11:15
Díky Vánočnímu bazaru zaměstnanců Providentu dostanou děti v nouzi přes čtyřicet tisíc korun
Tradiční vánoční charitativní bazar v Providentu letos podpořil občanské sdružení Dům tří přání, které pomáhá dětem a rodinám v nouzi. Už čtvrtým rokem zaměstnanci pražské centrály draží dárky, které přinesli či vlastnoručně vyrobili jejich kolegové. Mezi dražebními položkami byly také dva kalendáře s grafikami výtvarníka Petra Nikla z limitované edice 150 kusů vydané pro Dům tří přání.

„Letos jsme ve srovnání s předešlými lety vydražili rekordní částku 21 235 korun,“ zhodnotila výsledky čtvrtého charitativního bazaru manažerka projektů společenské odpovědnosti Providentu Barbora Pletichová. Společnost Provident částku vybranou mezi zaměstnanci zdvojnásobila, Dům tří přání tedy získá podporu ve výši 42 470 korun.

„Částku využijeme na provoz nového Centra pro děti Mezipatro, které nabízí bezplatné doučování, pohybové, výtvarné a PC kroužky pro děti ve věku od 3 do 18 let, jejichž rodiny se potýkají s dlouhodobou krizovou situací,“ upřesnila využití finanční podpory od Providentu a jeho zaměstnanců Eliška Šimanová z občanského sdružení Dům tří přání.
aktualita 21 / 127