HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
image
přidáno 18.12.2013 v 11:15
Lidské zdroje v Providentu bude řídit Milan Ruttner
Novým ředitelem lidských zdrojů Provident Financial pro Českou a Slovenskou republiku se stal Milan Ruttner (50). Do Providentu přešel z ruského řetězce Eldorado, vlastněného skupinou PPF. V Eldoradu působil v roli viceprezidenta Human Resources.

„Na Providentu se mi líbí, že je otevřený a vstřícný k zaměstnancům. Poskytuje skvělé prostředí k práci, které řadí společnost na vrchol pomyslného žebříčku nejlepších zaměstnavatelů,“ uvedl M. Ruttner, který by právě tuto firemní kulturu chtěl dále rozvíjet.

Ruttner pracoval téměř dva roky v kazašské Astaně jako ředitel lidských zdrojů pro společnost Eurasian Natural Resources Corporation. Před svým angažmá na východě řídil Milan Ruttner jako viceprezident Českých drah jejich personální oddělení. V roli viceprezidenta lidských zdrojů české pobočky Citibank působil více než sedm let, z toho poslední dva roky vedl lidské zdroje v celém regionu Střední Evropy.

Milan Ruttner vystudoval mezinárodní vztahy na Nevadské univerzitě v Renu. Je ženatý a má 2 děti. Ruttner je vášnivý rybář, nejraději rybaří v exotických destinacích, jako je Mongolsko nebo Kamčatka.
mediální zpráva 8 / 63