HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
image
přidáno 18.12.2013 v 11:15
Zaměstnanci Providentu podpořili havířovský dětský domov Čtyřlístek 20 000 korunami
Celkem 21 200 korun věnoval Provident Financial Dětskému centru Čtyřlístek v Havířově-Suché. Peníze darovali samotní zaměstnanci ostravské, opavské a havířovské pobočky Providentu.

„Dětské centrum v Havířově jsme podpořili již v minulosti díky naší manažerce Daniele Kurowské. A i v tomto případě jsme byli všichni moc rádi, že jsme opět mohli centru pomoci nejen finančně, ale i drobnými dárky, které udělaly radost především dětem,“ říká Andrea Szopová, která finanční sbírku iniciovala. Podařilo se jí mezi kolegy vybrat částku 10 600 korun, kterou pak Provident zdvojnásobil.

„Za získané peníze jsme moc rádi a všem zaměstnancům a Providentu děkujeme. Koupíme za ně pevné herní prvky na naši zahradu – jako například multifunkční plastový domeček, skluzavky a podobně. Zbývající peníze pak použijeme na rekonstrukci naší zahrady, kterou plánujeme na jaře,“ vysvětluje vedoucí havířovského Čtyřlístku Simona Šostá-Skovajsová s tím, že i v tomto případě už mají od zdejších zaměstnanců Providentu přislíbenou dobrovolnickou pomoc. Havířovský Čtyřlístek je dětským domovem nabízejícím i okamžitou sociální pomoc pro 26 dětí.
aktualita 20 / 127