HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
přidáno 03.1.2019 v 13:24
V charitativní aukci pro děti v nouzi vybrali zaměstnanci Providentu 65 000 korun

 

Šedesát pět tisíc korun poputuje na konto občanského sdružení Dům tří přání, které pomáhá dětem a rodinám v nouzi. Částku se podařilo vybrat díky vánočnímu charitativnímu bazaru, který již po osmé zorganizovali zaměstnanci společnosti Provident Financial. Symbolický šek předal Báře Vernerové z Domu tří přání generální ředitel společnosti David Parkinson.

Výtěžek aukce přesáhl 30 000 tisíc korun, společnost Provident pak tuto částku zdvojnásobila. V porovnání s loňským rokem je výtěžek o více než 15 tisíc vyšší.

„Těší nás, že tolik zaměstnanců je ochotno pomoci dobré věci,“ uvedla koordinátorka dobrovolnických projektů Providentu Kateřina Jarošová.

Všechny předměty, které se dražily tichou aukcí, přinesli zaměstnanci Providentu. Mezi draženými položkami nechyběly například ručně dělané šperky, knihy, hračky či dárkové předměty. Velmi oblíbené pak bylo napečené cukroví či domácí šťávy a likéry a nového majitele našla i pouta určená pro intimní hrátky. Peníze z výtěžku aukce občanské sdružení použije zejména na financování aktivit pro znevýhodněné děti, které jim nemohou zajistit jejich rodiče.

Pro další informace kontaktujte:
Michal Dyttert, T: 720 069 891, E: michal.dyttert@provident.sk
mediální zpráva 69 / 69