HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
image
2 FOTO
přidáno 14.9.2018 v 16:41
Novým generálním ředitelem českého Providentu je David Parkinson
Novým generálním ředitelem společnosti Provident Financial v České republice se stal David Parkinson, který působí v mateřské společnosti IPF jako regionální ředitel odpovědný za Region severní Evropa (Česká republika, Polsko). Tuto regionální pozici bude zastávat i nadále spolu s vedením české pobočky Providentu.

Prvních 17 let své profesní dráhy v oboru spotřebitelských půjček pracoval David Parkinson v mateřské společnosti Provident Financial plc. (PF) ve Velké Británii, kde postupně vystřídal několik manažerských pozic a později vedl útvary komunikace, rozvoje či podpory obchodních zástupců. Mezinárodní kariéru začal David Parkinson v roce 2003 v české pobočce Providentu jako obchodní ředitel a od roku 2008 zde působil jako generální ředitel odpovědný za český a slovenský trh. V roce 2010 byl jmenován generálním ředitelem polského Providentu a od roku 2018 má na starost celý Region severní Evropa (ČR, Polsko). K této roli si nyní přibral pozici generálního ředitele českého Providentu, v níž vystřídal Petra Šaštinského, který se rozhodl společnost opustit.

Na své předchozí působení v České republice mám krásné profesní i osobní vzpomínky. Zemi jsem v uplynulých letech navštěvoval pravidelně a sledoval její obrovský ekonomický, technologický a sociální rozvoj,“ říká David Parkinson. „Nástup digitálních technologií a příznivý vývoj ekonomiky proměnil i spotřebitelské chování Čechů a jejich finanční potřeby. I proto se těším, že budu moci v tomto prostředí rozvíjet náš byznys.“

David Parkinson (53) nejraději tráví svůj volný čas na golfovém hřišti nebo s fotoaparátem a po přestěhování do Prahy se těmto koníčkům hodlá věnovat i nadále.

Pro další informace kontaktujte:
Ondřeje Holoubka, tel: 602 212 385, ondrej.holoubek@provident.cz
mediální zpráva 66 / 69