HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
image
přidáno 03.9.2018 v 16:47
S půjčkou START od Providentu si lze nově půjčit až 12 000 Kč na tři měsíce bez navýšení
Pro velký zájem navyšuje finanční společnost Provident svoji půjčku START z 9 000 na 12 000 Kč. Půjčka je na tři měsíce a je pro všechny nové klienty zcela zdarma. Za zapůjčené peníze zákazník nezaplatí jedinou korunu navíc – půjčka je bez poplatků a úroků. Noví zákazníci tak mohou bezplatně vyzkoušet unikátní služby Providentu.

Provident zavedl tuto půjčku loni v únoru s cílem oslovit nové klienty, kteří mají zájem o krátkodobou půjčku a chtějí si půjčit u seriózní a prověřené společnosti s licencí České národní banky. „Lidé mají zájem o vyšší půjčky, proto jsme se teď rozhodli vyjít jim vstříc a zvýšit částku, kterou si mohou půjčit, z devíti na dvanáct tisíc korun. Prostřednictvím půjčky START si zdarma vyzkouší náš produkt a servis. A pokud budou spokojení, mohou využít celou řadu našich dalších půjček,“ vysvětlil produktový manažer Providentu David Žirovnický.

Půjčku Start obdrží zákazník v hotovosti nebo na účet. Hotovost zákazníkovi přinese obchodní zástupce během několika hodin až domů. V případě bezhotovostního převodu přijdou klientovi peníze na účet následující pracovní den.

Pro další informace kontaktujte:

Ondřeje Holoubka, tel: 602 212 385, ondrej.holoubek@provident.cz
mediální zpráva 65 / 69