HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
image
TOP · přidáno 12.7.2017 v 11:50
Rozdáváme 400 tisíc pro 20 nejlepších projektů. Jenom v červenci!
Organizátoři menších neziskových projektů, kterými chtějí zlepšit život ve svém okolí, mohou soutěžit o finanční příspěvek na jejich organizaci. Přihlásit se může každý a dvacet komunitních projektů, které se v červenci přihlásí na portálu Pomáháme s Providentem, podpoří firma až dvaceti tisíci korunami. O vítězích přitom rozhodne svým hlasováním veřejnost.

Fandíme všem, kdo chtějí změnit každodenní život k lepšímu. Ať už lidé potřebují opravit dětské hřiště, uklidit černou skládku nebo uspořádat turnaj v košíkové pro handicapové, na všechny tyto akce mohou nyní získat peníze,“ vysvětluje manažerka projektu Kateřina Jarošová.

Akce je možné přihlašovat do konce července. O granty mohou žádat právnické osoby (např. školy, spolky nebo neziskové organizace) a projekty, na jejichž organizaci chtějí peníze, se musí uskutečnit během září a října letošního roku. V srpnu bude na portálu www.pomahamesprovidentem.cz probíhat hlasování veřejnosti a zaměstnanců Providentu a vyhlášení vítězů proběhne 1. září.

Žádost je velmi jednoduchá a vyplňuje se pouze elektronicky na portálu www.pomahamesprovidentem.cz. Stačí krátce popsat, do čeho se chcete pustit a přiložit fotografie nebo video popisující váš záměr. Důležité je svoji akci v srpnu propagovat mezi přáteli tak, aby pro ni hlasovali. Pravidla jsou jednoduchá, dvacet projektů s nejvyšším počtem hlasů dostane příspěvek na organizaci,“ dodala K. Jarošová.

Pro další informace kontaktujte:
Ondřeje Holoubka, tel: 602 212 385, ondrej.holoubek@provident.cz
mediální zpráva 54 / 69