HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
image
1 FOTO
přidáno 07.4.2017 v 15:13
Zaměstnanci brněnského call centra Providentu věnovali 20 000 Kč na léčbu rakoviny
Šek na 20 tisíc korun předali minulý týden Nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK. Peníze pomůžou dětem, které se léčí na Klinice dětské onkologie ve Fakultní nemocnici Brno.

Darovaný obnos pochází ze soutěže, kterou kontaktní centrum čtvrtletně pořádá pro své operátory. Hlavní cenou bylo 40 tisíc korun a výherci si mohli vybrat, za co částku utratí.

Soutěž proběhla pod názvem ‚make the world smile‘ a bylo jen na našich zaměstnancích, zda chtějí vykouzlit úsměv jen svým kolegům nebo ho poslat ještě dál. Peníze mohli použít na teambuilding, nákup vybavení pro call centrum a v neposlední řadě také na pomoc potřebným. Naše dva vítězné týmy všechny možnosti zkombinovaly a nás velmi překvapilo, kolik peněz z výhry se rozhodli věnovat potřebným. Za to jim patří dík,“ vysvětlila Zdislava Elizabeth Vávrová z týmu, který měl organizaci soutěže na starosti.

Kromě šeku zaměstnanci předali sestřičkám na Klinice dětské onkologie sladkosti a další drobné dárky. „Práce sestřiček je náročná a alespoň malými dárky jsme chtěli dát najevo, že si jejich práce vážíme,“ dodala Zdislava Elizabeth Vávrová.
aktualita 103 / 127