HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
image
přidáno 08.11.2016 v 11:04
K Vánocům budou moci zákazníci Providentu vyhrát jedno z pěti aut
Provident spouští předvánoční kampaň, ve které bude odměňovat zákazníky dárkem. Pět zákazníků dostane pod stromeček nové auto, deseti Provident rozdá poukazy na dovolenou a padesáti prohnutou LED televizi. Kampaň má podpořit rozšířenou produktovou nabídku s novými benefity pro zákazníky.

Druhá největší nebankovní společnost na českém trhu v létě podstatně inovovala svoji produktovou nabídku. S Modrou půjčkou na účet ve výši až 130.000 Kč na 2 roky cílí na skupiny zákazníků, kteří dosud bývali spíše doménou bank. Vyhrát jednu z hodnotných cen ale může každý, komu Provident poskytne půjčku od 9. listopadu do 13. prosince. Zákazníci budou hrát o pět vozů Opel Corsa, deset dovolených, padesát televizí Samsung s metrovou obrazovkou a sto chytrých telefonů Samsung. Zbytek výher tvoří nákupní poukázky.

Odměna pro zákazníky

Velkou vánoční kampaní chceme zaujmout a zároveň odměnit nové i stávající zákazníky. Proto rozdáme tolik cen, aby měl každý opravdovou šanci nějakou získat,“ vysvětlil marketingový manažer Providentu Jan Hrubý. „Zavedli jsme novou produktovou nabídku, která klientům přináší nejen možnost získat víc peněz na delší období, ale poskytuje jim také jasné výhody. Věříme, že kampaň nám pomůže tyto novinky podpořit.“

Provident nyní nabízí Zelenou půjčku v hotovosti nebo Modrou na účet. Zákazník obdrží peníze následující pracovní den na účet nebo během několika hodin v hotovosti až domů. Novinkou je Garance celkové ceny a Splátkové prázdniny. V případě nesnází totiž mohou klienti určitý počet splátek odložit bez sankcí a mají jistotu, že nepřeplatí ani o korunu dohodnuté závazky.

Benefity pro klienty

Garance celkové ceny Dává klientovi jistotu, že předem ví, kolik za půjčku zaplatí a to i v případě menšího problému se splácením. Zákazník nehradí upomínky, neplatí smluvní pokuty a ani neplatí zákonný úrok z prodlení. Místo toho si může s Providentem sjednat výši splátky podle potřeby. Služba je zdarma.

Splátkové prázdniny Umožňují po předchozí dohodě odložit splátku na později, splatnost půjčky se prodlouží o odložené splátky. Je to vhodná volby v případě nutnosti uhradit jiné neodkladné výdaje. Splátkové prázdniny lze využít i opakovaně a nestojí nic navíc, služba je součástí ceny produktu.

Pro další informace kontaktujte:

Ondřeje Holoubka, tel: 602 212 385, ondrej.holoubek@provident.cz
mediální zpráva 49 / 69