HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
přidáno 18.8.2016 v 11:53
Nová zahrádka, kterou vybudovali dobrovolníci z Providentu, potěší pacienty v Thomayerově nemocnici.
Desítky nových květin zasázeli dobrovolníci z finanční společnosti Provident Financial před radiologickým pavilonem v Thomayerově nemocnici v Krči. Ze zarostlé terasy vybudovali novou zahrádku, na kterou vysadili jak okrasné květiny, tak i bylinky. Akce se zúčastnilo osmnáct zaměstnanců z pražské centrály včetně členů nejvyššího vedení.

Kromě zahradnických prací pomohli dobrovolníci i uvnitř nemocničních pavilonů. Na oddělení geriatrie nalakovali pacientům skříňky na osobní věci a speciální barvou natřeli i topení. Zvláštní péči věnovali renovaci přebalovacího pultu na dětském oddělení, který nově dostal veselou červenou barvu.

Provident s nemocnicí spolupracuje druhým rokem a zaměstnanci se účastní nejen dobrovolnických dnů, ale zapojují se také do charitativních bazarů oblečení. V neposlední řadě věnují svůj volný čas dobrovolnické činnosti přímo u lůžka pacientů. Všechny tyto aktivity probíhají pod záštitou Centra podpůrné péče Lékořice.

Pomoci dobrovolníků si velmi ceníme. Dělají velice užitečnou práci a zlepšují prostředí pro pacienty, návštěvníky i zaměstnance nemocnice,“ uvedla koordinátorka Lékořice Dagmar Hrubcová.

Během dobrovolnického dne dostala Lékořice od Providentu také symbolický šek v hodnotě 10 tisíc korun, které budou využity na zvelebení areálu nemocnice.

Pro další informace kontaktujte:
Ondřeje Holoubka, tel: 602 212 385, ondrej.holoubek@provident.cz
aktualita 94 / 127