HOME AKTUALITY O SPOLEČNOSTI NÁŠ PRODUKT POMÁHÁME PRO MÉDIA KONTAKT
přidáno 30.5.2016 v 15:15
Zaměstnanci brněnského callcentra pomohli dětem z domova Dagmar
Patnáctka našich kolegů z brněnského centra vyrazila do Dětského domova Dagmar v Brně. Uspořádali si zde dobrovolnický den, během něhož posekali trávu, ostříhali živý plot a natřeli lavičky. Část z nich si ještě udělala výlet do Ivančic, kde má domov chatu, aby správci pomohli s její údržbou. Odpoledne naši zaměstnanci připravili pro děti program plný her a soutěží, při němž učili děti basketbal, trénovali paměťové a koordinační hry a ještě jim malovali na tváře.

Dovolte mi, abych poděkoval všem vašim kolegům za práci při zkrášlení našeho domova a za přípravu zábavného odpoledne pro děti. Dle ohlasů všech zúčastněných byla akce velmi podařená. Odvedli jste opravdový kus práce! Je dobře, že děti dostávají názorný příklad, jak lze pomoci ostatním a ještě se u toho pobavit,“ uvedl ředitel domova Daniel Kusý.

Do domova Dagmar chodí naši kolegové pomáhat velmi rádi, poprvé zde byli loni, kdy shrabali listí a zazimovali celou zahradu. Přitom mezi sebou vybrali 6000 korun, které darovali dětem a ještě pro ně zorganizovali zábavné odpoledne. Už teď mluví o tom, že se do dětského domova vypraví znovu – na Mikuláše by pro děti chtěli uspořádat besídku.
mediální zpráva 45 / 69